25.07.2015. @ 13:57 #Komentar #Grafička karta #Sapphire
Kartica jako slaba po erformansama. Daleko bolji izbor zastarele R9 280X. Naravno velika srtamota nasih vodecih distributera i njihove nazovi prep[orucene cene. Njihova je duznost da kupcima pruze povljno proizvod. Zasto bi mi placali za nesto 237e kada Amerikanci mogu to isto da kupe za 150$ ???? Alti, sram te bilo.