logo
Redakcija

Sapphire Radeon RX 470 11256-01-20G

04.08.2016. @ 10:36   #Sapphire #Komentar #Grafička karta

Da li su ovi ljudi realni sa ovim cenama

8 komentara

Redakcija
04.08.2016. @ 11:00 #6303efd7

bruka i sramota..pa rx 480 treba da kosta i to najskuolja verzija 33000..a i to je previse..a kamo li rx 470

Redakcija
08.08.2016. @ 12:26 #5d1c344a

Garantovano su cene ovih kartica i u Monaku jeftinije.

Redakcija
08.08.2016. @ 16:24 #da0fad83

Pravac na KupujemProdajem.com. Ovim muljatorima ni dinara.

Redakcija
09.08.2016. @ 14:17 #86b8354f

Nema kod "Mađara" i dalje. Ne mogu se naći ni RX 480 nereferentne.

Redakcija
18.08.2016. @ 18:24 #49ab3da5

Pogledajte jedinu domaću video recenziju u 4K rezoluciji! https://youtu.be/s3A3Q_fNon0

Redakcija
18.08.2016. @ 18:25 #0e57ea23

Pogledajte jedinu domaću video recenziju u 4K rezoluciji! https://youtu.be/s3A3Q_fNon0

Redakcija
19.08.2016. @ 19:14 #a52beac2

ˇˇLep review, samo da napomenem da se navedena cena odnosi na model Nitro (dok ovo pišem nemaju ga u ponudi), a ovaj "referentni" je malo jeftiniji. Za Nitro mogu da kažem da je solidan, do oko 1200rpm se ne čuje pored ostalih ventilatora, kad pređe 2000 bude kao kvalitetan fen za kosu :). Zasad sam ga klokao na 1320MHz sa naponom smanjenim na 1090V. Nisam testirao sa nižim naponom, ali prema podacima sa interneta za taj takt dovoljno je i 1050-1060V. Memorija se takođe lepo kloka isto sa smanjenim naponom.

Redakcija
31.10.2016. @ 14:14 #f27e0f94

Vamo se pise kako je AMD smanjio cenu ovegraficke na 170 dolara a kod nas 250€ stvarno smesno samo se pitam dokle vise ovo. Iz inata ima da odem do madjara zato sto nisu slepci ko ovi nasi.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan