Odlicna kartica, za te pare za agp nama bolje, u testovima i igricama pokazuje malo losije, ali bas malo losije rezultate od 7600gs sa ddr3 memorijom. Solidno se i overklokuje, na 550 za gpu i 450 za ramdac sa standardnim hladnjakom, radi bez problema i artefekata, jedino sto dize temperaturu do 70C, al je stabilna u radu i tad. Ovi radeoni se inace vise greju, al to je mana cele generacije u odnosu na GF7xxx. Ima cak i HDTV Out, mada sumljam da to kupcima ove klase kartica treba. +:Niska cena -:Malko se previse greje
imam ovu karticu godinu dana i mogu reci da sam prezadovoljan,jedina mana je sto se greje pri oc-u (moja je isla do 80 stepeni!) ali to sam resio sa kupovinom cooler masterovog cool viva g1! toplo je preporucujem svima! +:mala cena -:dosta se greje