logo
auror.guru

Sapphire Radeon X1600Pro AGP 256MB GDDR2

17.06.2007. @ 14:27   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Odlicna kartica, za te pare za agp nama bolje, u testovima i igricama pokazuje malo losije, ali bas malo losije rezultate od 7600gs sa ddr3 memorijom. Solidno se i overklokuje, na 550 za gpu i 450 za ramdac sa standardnim hladnjakom, radi bez problema i artefekata, jedino sto dize temperaturu do 70C, al je stabilna u radu i tad. Ovi radeoni se inace vise greju, al to je mana cele generacije u odnosu na GF7xxx. Ima cak i HDTV Out, mada sumljam da to kupcima ove klase kartica treba. +:Niska cena -:Malko se previse greje

1 komentar

magicius
04.07.2007. @ 23:39 #9fc95eff

imam ovu karticu godinu dana i mogu reci da sam prezadovoljan,jedina mana je sto se greje pri oc-u (moja je isla do 80 stepeni!) ali to sam resio sa kupovinom cooler masterovog cool viva g1! toplo je preporucujem svima! +:mala cena -:dosta se greje

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan