logo
vlado85

Sapphire Radeon X1950Pro AGP 512MB GDDR3

05.08.2007. @ 16:33   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Odlicno +:duplo bolja kartica od 7600GT kartica... testovi su veci za oko 52%...

2 komentara

Bane
22.11.2007. @ 17:23 #1bc85a53

Kartica je fenomenalna! U kombinaciji sa Intelom Q6600 blista u punom sjaju. Kritika AMD-u jer Catalyst 7.9 i 7.10 imaju problem da prepoznaju ovu karticu i ne radi D3D sa tim drajverima. Omega drajveri (zasnovani na ATI 7.10) imaju resen taj bug i sa njima kartica radi kako treba. +:Odlicna solucija za AGP upgrade -:losija podrska drajvera od strane ATI/AMD-a.

veljamh
25.01.2011. @ 19:03 #a3d98071

Jel neko možda zna gde ima u ponudi ova kartica? +:Hocu ovu :) -:imam nVidia GF 7600 GS

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan