logo
pera

Scythe Ashura SCASR-1000

05.04.2014. @ 00:45   #Komentar #Hladnjak #Scythe

valja li?

3 komentara

paja
05.04.2014. @ 22:27 #b0ba92aa

jel ga koristio neko? kakav je? koliko je bucan?

jovan
08.04.2014. @ 03:32 #3b7d753e

Jel dobar ovaj hladnjak?

dule
08.04.2014. @ 03:33 #bc664b37

Da li blokira neki od slotova za ram?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan