logo
filip

Scythe Slip Stream 120mm SY1225SL12H

07.07.2011. @ 10:56   #Komentar #Hladnjak #Scythe

Na mom monstruoznom CM napajanju od 1000W ventilator je poceo da cvrci ko svinjce ovaj ventilator je jedini koji bi ga po specifikacijama zamenio. Pre 6 meseci sam poceo lov...nisu imali u EMMI-ju a u Win Winu se kolega pred isporuku spotakao i pao na jedini preostali ovaj ventilator u Srbiji...to je bilo pre par meseci I sad ga dobise u Gigatronu (jaoj meni) otisao ja u radnju kazu ovako: "Ne uvozimo vise Scythe, bice u Septembru.." Ja otisao kuci narucio preko interneta i danas mi stize ventilator i to BEZ NAJAVE samo postar na vratima.. I sad ne mogu da ga isprobam jer idem na exit +:super kuler -:gigatron!

1 komentar

vikilaa
07.09.2011. @ 14:19 #becbbeb2

Koja serija Cooler Master PSU? +:neznam nijedan -:dalekoistocne firme

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan