logo
Nikola

Scythe Slip Stream 120mm SY1225SL12M

01.03.2011. @ 02:14   #Komentar #Hladnjak #Scythe

nema podrsku za PWM, ali mu ploca naponom moze kontrolisati broj obrtaja (ako imate takvu plocu- ja nemam). to sam premostio tako sto sam ga stavio na 5v i radi mi na oko 700 obrtaja, i daje skoro iste temperature, ali se zato ne cuje. a u rezervi stoji 1200 obrtaja- nikad se ne zna... +:Tih, kvalitetan, veliki protok vazduha -:cena, PWM

1 komentar

Ivan
14.04.2012. @ 16:42 #c80a8322

Kupio ga, ubo u plocu, vrti se na 1300prm (+_50), izuzetan, tih, vise se cuje napajanje od njega a duva kao blesav. Za te pare nema tog CoolerMastera koji moze da mu stane na crtu. Dvoumio sam se izmedju ovog i L varijante (1600rpm) ali mi je buka bila vaznija i nisam pogresio. Cim naletim na jos uzecu. Dolaze i sa molex adapterom. Ima 9 peraja a ne kao ovaj sa slike. Svaka preporuka. +:TIH, KVALITETAN, PROTOK VAZDUHA

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan