logo
Ja

Seasonic X-750 Gold 750W

03.10.2011. @ 13:54   #Komentar #Napajanje #Seasonic

Zamenio moj stari dobri Corsair HX520 ovim. Utisci fenomenalni,vredi svaki dinar. Jedini - ide kablovima,za corsair su mnogo elegantnije odradjeni. Sve ostalo je fenomenalno.Dobro napajanje je osnova svakog high end racunara. Preporuka svima. :) +:Tiho,hladno,mocno -:Kablovi su ruzni

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan