Sega je pre nekoliko dana zvaničnim putem najavila prestanak proizvodnje svojih GD-ROM diskova u februaru ove godine. Pored isporučivanja Dreamcast-a vernim Sega igračima, ovi diskovi relativno visokog kapaciteta služe za skladištenje ili odabir Sega-ine Dream NAOMI platforme za arkadne igre, što znači da ćemo uskoro videti i poslednju igru za ovu platformu. Naravno, zato što neće biti novih igara namenjenih ovoj platformi, to ne znači da treba da je zaboravite i više ne koristite, već možete ponovo vašu Dreamcast konzolu napuniti starim igrama i prisetiti se prošlih dana kada su neke druge konzole se borile za prevlast.