logo
Milorad

Siemens Gigaset CX340 ISDN

09.02.2011. @ 20:55   #Komentar #Tel/Fax/Voip #Siemens

Rado bih se nekome obratio za pomoć,telefon sm kupio preko telekoma sa ISDN ,radio je 1,5 godinu odlično,sada ne radi i stalno prijavljuje grešku.Prijavio sam telekomu,ali mi ništa ne odgovaraju.Možete li mi vi pomoći.Hvala. sumarice@absolutok.net +:Dobar 2.godine -:Posle dve godine ne radi

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan