logo
Redakcija

Silent Hill stiže u trećem kvartalu

27.01.2011. @ 10:30   #Novost

Na 2010 Electronic Entertainment Expo događaju Konami je doneo informacije o igri za koju je naveo da će biti osmi nastavak Silent Hill franšize. Tada je navedeno da će ova igra nositi naziv Silent Hill: Downpour i da je u procesu razvoja od strane češkog razvojnog studija Catra Games. Sada su postale dostupne još neke informacije kao što je ona da će igra zvanično u prodavnicama da bude dostupna u periodu između jula i septembra ove godine. Izdavanje igre se očekuje istovremeno na PlayStation 3 i Xbox 360 konzolama i to u Severnoj Americi i Evropi. Downpour će biti prvi novi Silent Hill naslov u poslednje tri godine.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan