Da li neko imaj ovaj SSD? +:pitanje? -:pitanje?
Sve kul, zadovoljan veoma +:sve kul
uzeo sam ga zvbog jako povoljne cene i nisam pogresio. Ne znam kakav je kingston i skuplji modeli ali ja sam jako zadovoljan sa ovim! sve preporuke +:brzina
Imam ovaj SSD vec 3 dana, mogu da kazem da sam prezadovoljan. Na intel core i3 1.6GHz, i 4gb ram-a, ubuntu 14.04 (stara instalacija, prebacena sa HDD-a) se podigne za manje od 10 sekundi! -:za sad nista
Bas brz ssd za te pare nema bolje,mislim da je cak i brzi od kingstona i ostalih skupjih modela,windows 7 se pali za manje od 10 sec.Svaka preporuka za ovaj ssd +:Odlican,brz
Imam INTEL i5-4570 quad-core 3.2GHz i 8GB RAM-a DDR3 1600MHz. Da li uz ovaj SSD mogu da ocekujem podizanje sistema za 10-ak sekundi? Koristim Windows 8.1 Enterprise. +:Pitanje -:Pitanje
Crkao posle 4 meseca koriscenja u lap-topu. Nije mnoog koriscen (ugasen defragment, hibernate itd..). Uglavnom za web, i dotu 2 :) Dok je radio bio sam prezadovoljan, ali danas je samo odjednom prestao da radi i to je to. Bios ga prepoznaje, ali ni jednu komandu nece da primi. +:odlican ssd -:dok radi....
@Ime, mozes, ja imam istu konfiguraiju i pali se 10ak sekundi. @mpr kako ti je crkao? Sam od sebe? Da li su ti prihvatili garanciju? Pitam jer planiram da ga kupim ovih danas. Pozdrav
Instalirao svez win8.1 x64 i seq brzina upisa oko 100mb/s a citanja oko 470mb/s na sata 3 konektoru. +:cena, garancija -:brzina
tek sam pre neki dan odneo ssd na reklamaciju, cim saznam zasto je crkao i sta su uradili, javljam
U zamenu za ovaj SSD sam dobio SAMSUNG 120GB SSD SATA600 650 na ploci g41mt s2pt (sata 2) se pokazao veoma dobro, win7x64 podigne za 15tak sekundi