logo
Vlado nk

Silicon Power 4GB 1333MHz DDR3

24.07.2013. @ 14:27   #Komentar #RAM memorija #Silicon Power

Zna li iko nesto o ovoj memoriji? Hvala! +:Jeftina -:Ne znam

2 komentara

boki
09.01.2015. @ 20:15 #25172739

kakva je ova memorija u radu !!!!????

Drago
28.01.2015. @ 11:00 #ccbbc686

Memorija je stabilna, radi bez problema na predvidjenim brzinama, nisam overkloker i ne znam o O.C. ove memorije. Ja sam ih prodao 30 banki, crkla mi je samo jedna, ove druge rade godinama. Imam isto iskustvo i sa kingstonom. Silicon power je dobra firma, uredjaji su im pouzdani.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan