logo
Redakcija

Sledeći Brothers in Arms u najavi

14.02.2013. @ 07:00   #Novost

Brothers in Arms serija će doživeti još jedan nastavak mada je moguće da će to biti u nekoj daljoj budućnosti. Izvršni direktor kompanije Gearbox Software Randy Pitchford je rekao da je zaista uzbuđen zbog naredne igre u ovoj seriji, ali je jasno naglasio da je ova igra za sada samo u predprodukciji i da je jako daleko. Pitchford je rekao da će kompanija sačekati sa zvaničnom najavom dok vreme ne bude odgovarajuće. Rad na narednoj Brothers in Arms igri Furios 4 je počeo još 2011. godine, ali se tada odustalo od daljeg razvoja jer kompanija nije bila zadovoljna urađenim.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan