logo
Redakcija

Sony Europe otpušta radnike

20.04.2007. @ 08:00   #Novost

Oko 160 radnika će najverovatnije biti otpušteno iz Sony Computer Entertainment Europe (SCEE), navodi se u internom saopštenju koje je stiglo do predstavnika sedme sila. SCEE se uspešno suočavao sa velikim brojem izazova i problema tokom svoje istorije i postao vodeća kompanija u industriji video igara. Međutim, industrija se nalazi usred tranzicije prema kojoj će se neke od osnova poslovanja bitno izmeniti, navodi se u saopštenju. Pored toga, navodi se da je moguće da će doći do otpuštanja određenog broja radnika širom SCEE odeljenja.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan