logo
Redakcija

Sony najavljuje otpuštanja

09.01.2014. @ 09:00   #Novost

Finansijski problemi nastavljaju da pritiskaju kompaniju Sony što će dovesti do otpuštanja određenog borja radnika ove kompanije navodi se u izveštajima koji dolaze iz Japana. Naime, japanska kompanija će ponuditi paket prevremenog penzionisanja za zaposlene u okviru Sony EMCS, proizvodne filijale ove kompanije koja je u potpunosti u vlasništvu kompanije Sony. Ova filijala ima u svom sastavi pet proizvodnih kapaciteta i zapošljava oko 5000 radnika. Sony je 31. decembra smanjio svoje prognoze koje se odnose na profit ove fiskalne godine.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan