logo
Redakcija

Sony se fokusira na PS4 liniju na Gamescom-u

02.08.2013. @ 09:30   #Novost

Sony-jeva Gamescom konferencija narednog meseca će biti fokusirana na PS4 konzolu i njen softver, objavila je kompanija na svojoj FB stranici. Sony navodi da je ove godine na prethodnim igračkim konferencijama bio na PS4 konzoli i da će i na Gamescom u avgustu mesecu takođe u najvećoj meri reči biti o pomenutoj konzoli i igrama koje se mogu očekivati. Brojna pitanja su ostala otvorena u svetlu predstavljanja konzole kasnije ove godine uključujući i zvanični datum izdavanja konzole kao i koje konzole igrači mogu da očekuju od prvog dana dostupnosti ove konzole. Još uvek nije ni potpuno jasna uloga drugih Sony igračkih platformi u svetlu nove konzole.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan