logo
Redakcija

Sony ulazi na tržište vrhunskih monitora

13.03.2007. @ 15:00   #Novost #Televizor

Veliki broj ljudi je bio iznenađen kada je Sony ukinuo svoju liniju Trinitron monitora za desktop računare, naročito kada se ima u vidu da su ovi monitori bili jedni od najboljih CRT monitora na tržištu. Drugi šok je usledio kada je kompanija najavila nedavno da se vraća na tržište monitora i to i sa nekim od LCD modela. Naime, kompanija namerava da tržište osvoji Luma serijom widescreen monitora namenjenih grafičkim dizajnerima i na taj način pomrsi konce proizvođačima vrhunskih monitora kao što su Dell, Samsung i NEC. Nova Luma linija predstavlja dva 20-inčna modela (LMD-2050W i LMD-2030W) kao i 24-inčni model (LMD-2450W).

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan