logo
Redakcija

Starcraft II: Heart of the Swarm

27.10.2011. @ 06:30   #Novost #Softver

U toku održavanja uvodne reči BlizzCon 2011, izvršni direktor Blizzard Entertainment, Mike Morhaime, obećao je da će u toku ovogodišnjeg događaja biti obezbeđeno nekoliko ponuda za njihove najvažnije tri franšize. Kada je reč o Starcraft II igri možemo očekivati Heart of the Swarm, novi multiplayer sadržaj kao i novu single player kampanju za ovu strategiju u realnom vremenu. Rukovodioci kompanije nisu želeli da iznose detalje o tome kako će Heart of the Swarm nastaviti priču tamo gde je stala priča u Wings of Liberty.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan