logo
Redakcija

Steve Ballmer o propuštenim prilikama

06.03.2014. @ 14:00   #Novost

U svojom prvom pojavljivanju nakon što je napustio poziciju izvršnog direktora kompanije Microsoft, Steve Ballmer je obelodanio da je ova Microsoft propustio sjajnu priliku u polju mobilnih uređaja. On tvrdi da je napravljena velika greška što se na vreme nije krenulo stopama kojima je krenuo Apple, to jest, pogrešan korak je načinjen u tom smislu što hardver i softver nisu na vreme spojeni. Ballmer tvrdi da je upravo to poslovni model kompanije Apple koji počet pre dosta godina sa Mac-om, a zatim nastavljen predstavljanjem iPhone-a u toku 2007. i zatim sa iPad uređajima u toku 2010. godine.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan