logo
Redakcija

Steve Jobs je stvarno bio besan zbog Androida

09.04.2012. @ 13:00   #Novost

Pokojni Steve Jobs je bio veoma iritiran zbog toga što je Google preoteo slavu iPhone uređaja, navodi njegov biograf. Govoreći u Velikoj Britaniji, autor knjige Steve Jobs Walter Isaacson je rekao da je Jobs bio veoma nezadovoljan zbog pojave Andorida. Jobs je takođe bio veoma uznemiren u prošlosti kada je Bill Gates prilagodio Apple-ov grafički korisnički interfejs za Windows i zatim licencirao operativni sistem za Dell, IBM i mnoge druge proizvođače što je Microsoftu obezbedilo dominaciju na PC tržištu. Šef Apple je gledao kako se istorija ponavlja i kako Andorid doslovno kopira Apple uređaje i stiče uspeh širom sveta.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan