Rockstar je najavila nastavak kontroverznog naslova Manhunt iz 2003-će godine kao i da će prva verzija biti namenjena Wii konzoli. U pitanju će biti prvi naslov novog studija Rockstar London, koji će nastati uz pomoće kreatora serije, studija Rockstar North i Rockstar Leeds. Takođe planirane su verzije igre i za PS2 i PSP konzole. Prema rečima kreatora igre, Sam Houser-a, tim će pokušati da kreira igru koja će ostati blizu originalnog koncepta, ali će isto tako pokušati da dizajn igre i priču odvede dalje. Vest o nastavku igre nije baš primljena sa oduševljenjem u Britaniji, jer je svojevremeno prvi deo čak dovođen u vezu sa ubistvom jednog tinejdžera.