logo
Redakcija

Super Mario Bros Wii u 10 miliona

29.01.2010. @ 12:00   #Novost

Prema navodima japanske publikacije Nikkei Net, Nintendo-va nova Super Mario Bros. Wii igra je prodata u više od 10 miliona kopija. Prema poslednjim informacijama ova igra je zabeležila 3 miliona prodatih kopija u Japanu u kojem je predstavljena 3. decembra, 3 miliona je prodato u Evropi u kojoj je u prodaji od 20. novembra dok je 4.5 miliona jedinica prodato u severnoj Americi u kojoj je ova igra u prodaji od 15. novembra. Sa druge strane, Super Mario Galaxy je prodata u 4.1 milion jedinica u severnoj Americi od svog objavljivanja 2007 godine. Sa NSMB Wii kreatori igre su se vratili starom dvodimenzionalnom prikazu što je bio pun pogodak.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan