Nintendo je najavio da će najnovija Super Smash Bros igra biti izdata za Wii U i 3DS konzole ove kompanije. Obe igre će biti izdate 2014. godine i svaka će biti dostupna za preuzimanje preko Nintendo eShop prodavnice. 3DS verzija igre će prikazati nešto specifičniji stil prikaza u više žućkastoj boji, dok će wii U karakterisati stil koji će podsećati na Super Smash Bros. Brawl sa originalne Wii konzole. Nintendo nije pomenuto da li će se obe igre naručivati zasebno, odnosno da li će biti nekih veza između dve verzije. Nintendo navodi da Miiverse zajednica za Super Smash Bros. će biti otvorena ovih dana.