logo
Redakcija

Svaki treći amerikanac igra video igrice

10.05.2006. @ 13:00   #Novost

Prema istraživanju koje je sprovodeno od strane AP i AOL Games, 40% amerikanaca igra igrice na računaru ili na nekoj od konzola. Istraživanje je obuhvatilo 3.024 odrasle osobe u SAD-a a odrađeno je drugom polovinom aprila. Čak i sa neizmernom popularnosti igranja igrica u prvom licu, društvene igre kao što su šah, karte i slične igre i dalje su najpopularnije među svakodnevnim igračima, navodi se u studiji. Ipak, online igrači provode više vremena igrajući video igrice u poređenju sa onim igračima koji ne igraju igrice preko interneta.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan