Kompanija Take-Two je izvršila izmene u rukovodstvu nakon što je grupa deoničara, koji poseduju više od polovine kompanije, uklonila čitav upravni odbor i izvršnog direktora. Ova grupa se nada da će ovom izmenom pomoći proizvođaču video igara da ponovo stane na čvrste noge i da se oporavi od problema koji su vezani za skandal sa deonicama i drugim problemima koji su doveli do toga da kompanija postane neprofitabilna. Za izvršnog direktora ovaj put odabran je Benjamin Feder a za predsedavajućeg Strauss Zelnick. Svih šest bivših direktora je smenjeno dok je jedan od njih ponovo postavljen na funkciju, tako da upravni odbor sada broji sedam članova.