logo
Redakcija

Tehnološki promašaji godine

17.12.2008. @ 13:00   #Novost

Pri kraju godine sumiraju se razna dostignuća pa se tako podsetimo i nekih ne baš uspešnih rešenja. I godina koja je na izmaku nije mogla da prođe bez istih. Jedan od njih je bio i servis kompanije Apple – MobileMe. Da bi načinili nove email mogućnosti iPhone-a 2.0 atraktivnijim za korporativne korisnike iz kompanije Apple su rešili da ponude na pretplati baziran MobileMe servis – -mail, kalendar, sajt za razmenu fotografija i skladištenje online sadržaja a sve kao alternativu Microsoft Exchange. Međutim, Apple je požurio da ovaj servis predstavi pre nego što je bio spreman i hiljade korisnika nisu mogli da pristupe svojim e-mail nalozima više nedelja.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan