logo
Redakcija

Telekom odabrao "Charging and Billing In One“

12.02.2015. @ 10:30   #Novost

Telekom Srbija je potpisao ugovor o implementaciji Ericssonovog rešenja za tarifiranje i naplatu (Charging and Billing in One solution) zа svoje rezidencijalne (postpaid i prepaid korisnike), poslovne korisnike i fiksne pretplatnike, čime je omogućio završetak svoje BSS transformacije. Implementacija je poslednji korak u procesu transformacije, koji je započet u 2011. i koji će omogućiti Telekomu fleksibilnost u ponudi, širi spektаr promocijа, popustа, podsticаjnih progrаmа, ciljаnih kаmpаnja, pаkete koji kombinuju različite servise, kao i ponudu različitih tаrifa svojim korisnicimа, omogućаvаjući im dа imаju punu kontrolu troškovа u reаlnom vremenu.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan