logo
Dragance Becej

Tenda W311R+ 10/100 4 ports, WAN 1 port

10.02.2011. @ 12:31   #Komentar #Ruter #Tenda

Radi sjajno , N-Draft,bolji od TP-Linka u istoj klasi bar 3x Imali su i jednu losiju seriju routera (541R) ali odavno je izbacen iz proizvodnje. Odnos cena/kvalitet ubedljivo najbolje na trzistu Koliko sam ja nasao uvoznik za tendu je u Novom Sadu +:Odlican izbor za malo para

15 komentara

nicoola
18.07.2011. @ 22:14 #f34baa9c

ako postoji dobar router za malo para, onda je to sigurno ovaj....iz kutije odmah na posao...radi k'o bog...nije neka super marka ali to nije ni bitno...radi svoj posao i to je to....ako ga nadjes, kupuj bez razmisljanja... +:za sada sve -:za sada nista

nicoola
20.07.2011. @ 20:51 #1cb9197d

e...ovako....desilo se sledece....onaj prvi mi je ispadao pa su mi ga zamenili za novi i sada radi :) ako mi se jos nesto desi pisacu vam -:kvar (al' odstranjen) :)

vlada
19.09.2011. @ 22:17 #398e78a3

moze li pomoc.lap top mu nevidi warles.neznam sta d aradim.moze pomoc -:lap top ,u nevidi warles

mile
25.02.2012. @ 22:29 #2f2e4d5c

jel zna neko jel moze ovaj uredjaj na telekomov adsl. umesto onog huawei 520

Pedja
05.05.2012. @ 23:34 #214bf904

U radnji sam slučajno naleteo na tendu, pored ostalih poznatijim marki na preporuku prodavaca odlučio sam se za njega i nisam se pokajao. Ima veoma dobar domet, lako se podešava, ne pregreva se kao TP link, veza se ne prekida radi tečno sa 2 laptopa i 1 desktopom. Takođe ima izmenjivu antenu tako da mu možete uz kupovinu veće značajno povećati već dobar domet. +:extra signal, ne zagreva se, lako podešavanje

Slavisa
18.06.2012. @ 22:27 #697debf4

Da li mogu pomocu ovog uredjaja da uzimam WiFi od komsije sa sifrom(naravno das mi on da sifru)?

Sale
28.08.2012. @ 02:24 #119d5bca

Imam ga vec 2 nedelje i prezadovoljan sam,Pokriva celu kucu od skoro 200m2,dvoriste,do ulice baca signal :D PREPORUKA SUPER JE!!!! +:Extra signal uopste se ne zagreva -:NISTA :D

maki
19.09.2012. @ 14:47 #97fdb216

da li moze da se poveze na kablovski internet ili je samo za adsl?

Jeffta
08.10.2012. @ 18:12 #b1145c8f

Extra uređaj za te pare najbolja kupovina za sad prezadovoljan sa stabilnošću signala +:za minut umrežio androide i lap top u stanu + lan comp

sysadmin
24.11.2012. @ 15:54 #59f85a6c

Naravno da moze da se poveze sa kablovskim modemom. Kloniraj MAC adresu jer kablovski operateri obicno vrse registraciju MAC adrese, pa onda moras da koristis onu koja je registrovana. Takodje poseduje WDS, pa se moze konketovati sa drugim FiWi ruterom radi izgradnje mreze. +:odlican,ne greje, stabilan, lako podesiv -:za sada sve OK

Aleksandar
05.11.2013. @ 13:04 #d5dbe060

Bez problema ga koristim vec godinu dana,lako se podesava,ima izmenljivu antenu od 5 dBi a ne 3 dBi, malih je dimenzija i veoma je lak tako da ga mozete staviti bilo gde... Moja PREPORUKA ! :) +:Odlican,lako podesavanje,izmenljiva antena,malih dimenzija

Vlada
15.11.2013. @ 02:02 #87f9872f

Posle korišćenja TP-LINK 740N koji je krš a važi za neku ozbiljnu firmu(2 kom promenio) ovaj je kao melem na ranu,odličan ruter iako je š marka,kvalitetna izrada,ne zapucava se,wi-fi signal ok(na pomenuti TP-LINK možete da se zakačite samo kad se njemu prohte) ,kome treba jači signal može da zameni antenu,veza preko kabla stabilna,šta više da vam pišem jednostavno kupite i uživajte,vredi svaku paru! +:odličan

Dragan
17.03.2014. @ 15:12 #315fa973

Da li moze da se hvata bezicni internet sa ovim ruterom i da se deli na dva racunara? Pozdrav!

Vuk
24.07.2014. @ 22:49 #32b079ef

Kako da podesim ovaj uredjaj da se nakaci bezicno na tp link 741 nd, odnosno da radi u klijent modu???? -:Client mode

Zoran
25.07.2014. @ 13:38 #6551a298

Koristim ga vec 2 god-ne iskljucujem ga znači konstanto koriscenje i nikad nije zakucao a bio sam povezao komp,laptop i po koji mob.Negreje se i ima antenu od 5dBi koja se menja.Signal sam imao po citavoj kuci.U jednoj reci Kupuj. +:lako povezivanje,negreje se,ne zakucava,promenjiva antena -:nema manu

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan