logo
aa

Tenda W541R 4x10/100 RJ-45, 1xWAN

05.02.2009. @ 20:27   #Komentar #Ruter #Tenda

kupio sam ovaj ruter danas i nakacio ga na SBB modem. Ruter nikako da dobije wan adresu...??? Ima li neko slicnih problema?? -:problem

11 komentara

butterfly
23.03.2009. @ 15:04 #283a698b

Kupio sam ga pre par dana. Bilo je malo problema oko podesavanja sa SBB kabl. modemom, ali sada radi. Bolji softver od TP Linka, brzi, jeftiniji... Odlican router za te pare. Preporuka! +:cena, kvalitet -:za sada nema

Vektor
07.04.2009. @ 16:58 #3f15b7c1

Imam ga od pre nedelju dana. Kacim se na Radijus Vektor kablovskog operatera. Nije mi prvi wireless ruter koga instaliram ali sam ubio nedelju dana ali on jednostavno ne radi. Probao sam sa 340G od drugara i on radi. Vracam ga na reklamaciju, verovatno je problem sa ovim komadom. -:problemi

voodoons
10.05.2009. @ 08:28 #210ed293

kao sto rekoh, treba mu dosta vremena da izadje na net. nekad i 15min da se skonta, nekad je potrebno i resetovati ga par puta. pri najmanjem nestaku struje, izgubi se pa uglavnom mora na reset pa opet čekanje 10-15min. jedino što valja na njemu je cena a nadam se da će neki novi firmware doneti rešenje problema.. +:jeftin -:treba mu dosta vremena da se skonta sa modemom

baky
30.06.2009. @ 12:22 #064619a2

I ja imam isti problem.Laptop ga pronadje i ja se konektujem ali net ne radi.Pristupim ruteru i vidim da WAN IP Adress stoji na 0.0.0.0 Ima li neko resenje?Imam Radius Vektor internet i neki su mi rekli da je problem do provajdera.Hitno pomoc!Unapred HVALA! +:jeftin -:problemi sa uspostavljanjem wan adrese

baky
30.06.2009. @ 13:42 #62c26e77

Evo uspeo sam da resim problem. Potrebno je da samo da uradite update firmware-a. E sad,kada sam kupio ruter imao je verziju firmware-a 1.1.x a na sajtu sam nasao verziju 1.2.2 koja tokodje nije radila. Potrebno je da instalirate verziju 1.6. Tesko ju je naci ali evo postavicu pa skidajte. DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/?sharekey=97dde44a7ffb926de7ba8e3c6e11ce20b739e4e1086eddb3ce018c8114394287

Dejan
10.11.2009. @ 22:56 #0a327e37

Ne mogu da dobijem WAN adresu... totalni tres od rutera. -:Ruter je totalni promasaj

djolezloba
19.07.2011. @ 19:14 #4b9ed4a0

Posle par sati druženja sa ovim uređajem utisak je isti - ne radi WAN, problemi isti kao kod većine dolepotpisanih. Imam ver. 1.2.19, upravo instaliram 1.6 koju je postovao baky pa ako ne radi... +:jos nema -:prokleti WAN

djolezloba
20.07.2011. @ 14:39 #48b5b4e4

Skinuta i instalirana verzija 1.2.6. Tokom podešavanja ima problema, ako se negde pogreši uradi se reset koji nekad uspe, a nekad se nešto čudno zabudzi da ne možeš da pristupiš ruteru. Nema puno parametara, pa ko zna ip adrese da podesi, može i odmah da mu proradi. Mislim da je najbolje uneti manuelno ip adrese, pošto ni na kompovima ne radi dobro automatski. Trenutno služi kao wireless ruter za dva kompa, a ispred njega je komp u vidu AP. Domet dobar u celoj kući, internet lepo radi, kopiranje fajlova sa kompa na komp sporo u proseku 100-200kbytes/s - napominjem da mozda treba nesto da se podesi za ovo deljenje fajlova!!! -:malo se zaglupi prilikom reseta

vladimir
19.09.2011. @ 21:51 #e56e7d5c

kako da mu nadjem wlan upgrd. sam tu verziju 1.6 ali ga moj laptop u opste nevidi.sve mu radi sem warlesa??jel moze neko da pomogne -:nemogu da mu nadjem wireless

zoran
01.07.2012. @ 02:01 #d469f988

Da li ima nko taj link za verziju 1.6, ovo su sve 1.2.2 i 1.2.6? Hvala +:ne zanm -:tesko se podesava

Marko
17.08.2013. @ 21:20 #ee65ad9d

mediafire.com/?hyysh29s77480 +:cistokrvni kinez

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan