logo
nenika

Thermalright IFX-14 LGA775/AM2/AM+/AM3

06.09.2008. @ 16:06   #Komentar #Hladnjak #Thermalright

Po svim testovima od vazdusnih hljadnjaka je najboli. +:najbolji po haladjenju -:ogroman nemoze na svaku placu da stane

10 komentara

mk
03.12.2008. @ 18:54 #89e1f542

Ovo je broj 1. vazdusni cooler na svetu, koristim ga vise od 3 meseca na procesor Intel E8400@ 4100MHz i temperature ne prelaze 35c u igrama ili u zahtevnijim programima, na njemu su prikacene dve CoolerMaster 12stice. Svaka preporuka svima!

Aleksandar
23.11.2009. @ 13:48 #91d8cff2

Neverovatan kuler, samo me zanima da li se moze staviti na socket LGA1366

anthrax
09.01.2010. @ 22:45 #9ee7eb7e

na testovima je core i7 920 c0 dostigao 4ghz kao max stabilnu frekvencu sa 75c sto je najbolje od 12 kulera na testu link za test: http://www.xbitlabs.com/articles/coolers/display/core-i7-coolers-roundup_19.html ne bih savetovao da se ide na 4ghz sa bilo kojim procesorom jer to ne valja dovoljno je 3,8 ghz ne oseca se razlika i moze na socket 1366 +:GLEDAJTE TESTOVE NA WEBU I VIDECETE DA JE no1 -:ne znam sto je ultra extreme skuplji a losiji

...
19.08.2010. @ 07:41 #81e71fdc

jel moze na 1156?

Dark Lone
20.02.2011. @ 22:35 #0ed9ead0

Pozdrav svima +:Da i ja dodam i dalje no 1

Smajser
12.10.2011. @ 09:35 #b364e484

+ NO 1,zar uz taj cooler neidu u pakovanje orginal 2x140mm Luftera,pa si okacio CM luftere???

nnnnnnnnn
17.03.2012. @ 00:26 #73510323

ne prodaje se bez kulera

Djeki
31.01.2013. @ 03:13 #ae1466b7

Pozdrav, ovdaj mi modeli izgleda najslicniji kao Thermalright Silver Arrow SB-E Extreme, koliko sam razumeo u cevima je tecnost i prelazi u gas...... Zanima me da li je bitno kako je cooler postavljen (horizontalno ili vertikalno), tj da ovaj deo sto je u kontaktu sa procesorom bude okrenut na dole, ili je to totalno nebitno?? Hvala unapred!! +:Dobra ocena

Vikilab
01.03.2013. @ 19:16 #029ace96

To se i ja stalno pitam i vidim da pravi overklokeri drže horizontalno matičnu ploču pri takmičenjima! Zna li neko tačno koja je tajna cevnog hladjenja ili se svi vataju na veličinu!? Čak padam u iskušenje da nabavim BTX ploču i kućište(ko zna o čemu pričam neka nečita dalje). Kod ATX-a grafička stoji naopako i visi kuler prema dole :( +:Okej inovacija u odnosu na stare masivne alu blokove sa bučnim ventilatorima -:Nejasno montiranje za mene koji se ceo život bavim računarima a nisam klinac

nidza
29.12.2014. @ 09:19 #ffc5b551

davno sam imao ovaj coler mislim da nema kacenje za am+,am3

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan