logo
linama13

Thermalright Ultra-120 eXtreme True Copper LGA775/AM2/AM2+/AM3

13.02.2010. @ 16:24   #Komentar #Hladnjak #Thermalright

ima li neko ovo hladjenje i kako se pokazalo?

12 komentara

Ranko
15.02.2010. @ 17:39 #a04169f5

ja imam ThermalRight Ultra 120 i pokazao se predobro.Na E8200 sa jednom 12com Coler Master R4-P2B-12AK-GP radi na 3904 > FBS 488.0 MHz on 1.50V Temperatura se krece od 35 do 60 u full load. mada sam morao da lapujem podnozije... tako da ovo moze samo bolje da hladi!

Daum
15.02.2010. @ 22:53 #1690e5bf

Ne hladi nista bolje od standardne verzije, vec samo lepse izgleda. Ako neko da skoro 50 evra vise zbog izgleda onda je klinicki retardiran... Ovo cudo losije hladi nego Prolimatech Megahalems koji je jeftiniji 40 evra... -:Preskup

antrax
24.07.2010. @ 22:10 #1a1b2092

Da li neko moze da mi savetuje da li da uzmem ovo ili ovo corsair vodeno hladjenje?

nenad
04.11.2010. @ 22:50 #55fc9354

@Antrax h50 se vise isplati,@Daum nemoj da lupas gluposti ako se nerazumes ovaj hladnjak je ceo napravljen od bakra zato je toliko skup,Prolimatech Megahalems je dobar cooler ali nemoze da bude bolji od ovog jer slabije provodi toplotu.

qq
27.12.2010. @ 20:05 #163a6d70

Cu brze prima toplotu ali je se sporije oslobadja. Al sporije prima toplotu ali je se brze oslobadja. Sve ima svoje mane i prednosti. U principu, bolji su Cu hladnjaci ako se obezbede kvalitetni ventilatori koji mogu da proguraju dosta vazduha da ohlade Cu. Ali onda su i glasniji i to nekome moze da smeta. Ja bih rado uposlio dve delte od 240CFM samo kad bi ih bilo u srbiji >.>

dj
18.01.2011. @ 16:34 #382e409a

dve delte su bucnije od djerdapa. ko to stavi u kucu, nervni slom zagarantovan ;)

Pegla
29.01.2011. @ 19:26 #ebd3f198

Bakarni Hladnjak nezamenljiv u odvodjenje toplote sa grejnih tela ,skup ali vredi.

cucu
17.12.2011. @ 09:52 #6e68d9a8

Za paar stepeni topliji od cm v10...

branko
27.05.2012. @ 14:59 #f9a0e163

a moze li mi neko reci koliko je tezak ovaj hladanjak, i koja je temperatura bila pre cpu-a i posle nakon ugradnje ovog hladnjaka?? znam i ja sta je bakar nego mozete mi reci nesto vise o ovom hladnjaku ako ga vec neko ima,a ne samo da gledate sliku i da se svadjate.Hvala unapred.

Aha
13.08.2012. @ 19:05 #28cc6f6d

Ko ima para i nezali ovo je pravo resenje sa kupovinom + dve kvalitetne 12 ili 14 sa sto vecom propusnom moci vazduha i jednim potencijometrom.Mislim da trenutno nepostoji bolji hladnjak od ovog u toj kombinaciji. Naravno onda je pitanje isplativosti jer tako opremljen kosta oko 120-130 evra pa se covek da u razmisljanje dal onda dati jos 100 za vodeno hladjenje :))

Vlada
13.01.2014. @ 23:59 #33fbb04c

ima vodeno hladjenje za 60e .koje je to vodeno hladjenje od 230e?

Aha
24.07.2014. @ 15:12 #ba2739bd

Naravno da ima ali su preterano bucna. Ozbiljno vodeno hladjenje koje nije bucno a pride da je kvalitetno nemozes naci ispod 100 evra. Mada da neduzim nisam mislio samo na vodeno hladjenje procesora vec na sistem vodenog hladjenja celog kompa za te pare :)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan