logo
kiza

Thermaltake BigTyp VP CL-P0477 LGA775/AM2/AM2+/K8

01.03.2010. @ 11:13   #Komentar #Hladnjak #Thermaltake

Fantastican kuler jedino Zalman moze da mu parira u odnosu cene i kvaliteta odnosno da za ulozeni novac dobijes stvarnu vrednost a ne sminku, parira svim kulerima vazdusnim hladjenjem i do 100e. Temperatura na procesoru je od 32 do 45 stepeni u zavisnosti (procesora)od broja obrtaja ventilatora,opterecenja i vanjske temperature pa je zato tu i potenciometar za regulisanje obrtaja. +:cena,performanse,kvalitet ...... sve

4 komentara

Arsen
14.11.2010. @ 03:27 #983445d2

ljudi jel može ovo da stane u klasično kućište midi tower i na ploči gigabyte ep31-ds3l jer me jednostavno plaši dimenzija...hladio bih core2quad q9400 koji je na opterećenjima vreo kao vulkan??? +:moćno izgleda -:neznam

Dr.Hardware
28.11.2010. @ 14:27 #51749861

@Arsen U klasično teško, jedino da probš da montiraš van kućišta pa da onda ubaciš, ali nisam siguran, a u neko bolje midi kućište od 60e pa naviše bez problema. -:Glomazan i težak

SASA
06.05.2011. @ 22:53 #1efdc4d9

Sve pohvale za ovaj kuler.

Ivan
07.05.2011. @ 09:55 #90afd12e

Skoro sam nabavio ovaj kuler hladi prcesor bez problema ima dva kulera koje jedan mozet postaviti kako vama odgovara cak mi je ohladio maticnu plocu.Temperatira procesora je 32 do 48c,tih je skoro necujan, na njemu je regulator brzine ventilatora pa ga mozete podesavati po potrebi.SVE PREPORUKE I PHVALE ZA OVAJ KULER.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan