logo
Milan/fucker

Thermaltake CL-P0220 Golden Orb II

06.09.2007. @ 16:47   #Komentar #Hladnjak #Thermaltake

Fantastican univerzalni cooler za AM2/LGA 775,prihvatljive tezine,napravljen od 100% bakra,tih - skoro necujan 10cm cooler. Da mogu uzeo bih dozivotnu zalihu. +:BAKAR,BAKAR,BAKAR,BAKAR 100% BAKAR -:Ipak mora da se kupi.

6 komentara

Stefan
10.01.2008. @ 00:18 #629eadaf

Construction: Copper Base / Aluminum fins Tako da,aluminijum,aluminijum i osnova od bakra a ne kao sto ovaj ispod rece 100% bakar... +:Jednostavan i funkcionalan kuler,prilicno tih... -:po hladjenju nista bolji od box kulera

Stefan
11.01.2008. @ 02:10 #3f26e108

Da,treba da se skida maticna zbog postavljanja plocice na drugoj strani maticne koja ucvrscuje kuler i onemogucava moguce lomljenje iste zbog tezine kulera...

Zulu
11.01.2008. @ 16:28 #3d511582

Hvala. Da li se uz njega dobija upustvo na srpskom, ili ima na nekom sajtu. Mislim nije da ne znam engleski nego mi je lakse i prijatnije da na srpskom citam zbog strucnih reci.

Kosta90s
31.07.2008. @ 17:08 #6bf2895c

Juce sam ga kupio i ovako stoje stvari.Raspakovao sam ga, (prvi put montiram kuler na procesor)).Posle 30 min, prema upustvu(na engleskom je i sa slikama) sam ga nekako namontirao na AM2 plocu. Temperaturu u idle je drzao nekih 50 c. Rekao sam sebi dobro, pokrenuo sam WarCraft III FT, i igrao ga nekih pola sata i paf iskljuci se racunar. Odmah ga upalim i odem u bios da proverim temp, bila je 120C. Sacekao sam da se oladi, iskljucio racunar, skinuo kuler i opet stavio novi sloj termalne paste(ovaj put deblji sloj). Sad sam uzeo program za pracenje temp i pokrenuo Ulead Studio(program za obradu video materijala). Oba jezgra su tu bila oko 100%. Tako pola sta sam ga drzao. Temp nije prelazila 57 C. U Idle je nekih 47 C, a u prostoriji je bilo nekih 40 C. Veoma je tih, U kutiji pored pored kulera se nalazi: dodaci za montiranje na LGA775, K8, 939,940(AM2); termalna pasta, upustvo na engleskom, i neka nalepnica. +:Dobar, prilicno tih -:Na M2N-E Prekriva ram mem u prvom slotu, pa kad bude trebalo da se menja ram, mora da se skida hladnjak.

Kosta90s
31.07.2008. @ 17:41 #26d14798

Juce sam ga kupio i ovako stoje stvari.Raspakovao sam ga, (prvi put montiram kuler na procesor)).Posle 30 min, prema upustvu(na engleskom je i sa slikama) sam ga nekako namontirao na AM2 plocu. Temperaturu u idle je drzao nekih 50 c. Rekao sam sebi dobro, pokrenuo sam WarCraft III FT, i igrao ga nekih pola sata i paf iskljuci se racunar. Odmah ga upalim i odem u bios da proverim temp, bila je 120C. Sacekao sam da se oladi, iskljucio racunar, skinuo kuler i opet stavio novi sloj termalne paste(ovaj put deblji sloj). Sad sam uzeo program za pracenje temp i pokrenuo Ulead Studio(program za obradu video materijala). Oba jezgra su tu bila oko 100%. Tako pola sta sam ga drzao. Temp nije prelazila 57 C. U Idle je nekih 47 C, a u prostoriji je bilo nekih 40 C. Veoma je tih, U kutiji pored pored kulera se nalazi: dodaci za montiranje na LGA775, K8, 939,940(AM2); termalna pasta, upustvo na engleskom, i neka nalepnica. +:Dobar, prilicno tih -:Na M2N-E Prekriva ram mem u prvom slotu, pa kad bude trebalo da se menja ram, mora da se skida hladnjak.

Zoran
11.10.2008. @ 18:25 #698ee692

Sad ga instalirah..Uf,komplikovana rabota! Radi necujno,led osvetljenje je malo kic. Rezultati:Cooler Sussuro-idle CPU 48,MB 36...Golden Orb 2-idle CPU 43,MB 31... Full load sa TT-om 60CPU,36MB!!! Sussuro 78CPU,42MB.... Konfiguracija AMD X2 4400+,MSI K9N Neo V3,8600gt 256MB ddr3..... PRESUDITE SAMI :) Strujenje je takvo da hladi Chipset i memoriju,takodje imam jos par kulera u kucistu...Koriscena pasta sto dolazi uz Cooler! +:Tih,efikasan,cak preefikasan! -:Komplikovana ugradnja

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan