logo
Aleksandar

Thermaltake CL-P0370 TMG i1 LGA/775

09.09.2010. @ 19:29   #Komentar #Hladnjak #Thermaltake

Imam ovaj hladnjak pa evo vec par meseci.. On mi hladi Intel Q8200 klokovan na 2.8. Pri punom opterecenju temperatura ne prelazi 46-47 stepeni sto je po meni super rezultat.. Nije skup, dobio sam dve godine garancije (suludo) na njega.. Preporuka :) +:ultra tih, dobro hladi

1 komentar

dropac
19.03.2012. @ 15:29 #56e9662f

vec vise od tri godine mi je u kucistu i extra je +:tih,jeftin,lak za montazu -:jako brzo se lepi prasina na propelere

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan