logo
aca

Thermaltake CL-P0492 X5 Orb FXII LGA775/AM2/AM2+

29.07.2008. @ 11:23   #Komentar #Hladnjak #Thermaltake

jeste pokazuje temperaturu ali izgledao ganci onda je bolji izbor verzija bez temp. ali ko voli nek izvoli -:- ili + to sto ispisuje te fore

7 komentara

StefanUE
22.04.2009. @ 14:02 #7244c659

Na kuleru pise da je 23 stepena a CPU Temp meri da je 34 stepena.Procesor je intel core 2 duo e8500.Koji rezultat je tacniji? +:Nije lose

Nikola
04.03.2010. @ 02:11 #20e05f72

Kuler sam po sebi nije los jedina zamerka sto pokazuje externu temperaturu, a ne pravu temperaturu u samom jezgru. -:lazna temp.

little nicky
12.03.2010. @ 07:41 #b14c037f

pentium D820 @ 3,2Ghz na 1800rpm idle--> 42C, full load --> 65C. Ovo je odlican rezultat s obzirom da je sa stock coolerom na istom clocku u idle bilo 50-55C a u loadu crashirao windows. Inace pokazuje temp. samog coolera tako da je ovaj senzor cisti nonsense. Ali bar izgleda cool! +:odlicna masina, lak za ciscenje -:na 1800 rpm dosta bucan

JooVOoo
15.04.2010. @ 21:48 #96ee0a73

mozhe li ovaj cooler na AMD athleon x 64 2.1ghtz ???? matichna M2N Ds

Darko
16.04.2010. @ 11:37 #5f876df6

Može. +:Za JooVOoo

skin
19.10.2010. @ 13:08 #23fe80d8

Athlon 3500+ radi na 2,2ghz koliko bi mogo da se clock sa ovom stvarcicom :D +:Molim za odgovor :D -:Molim za odgovor :D

Dark Lone
16.02.2011. @ 13:38 #0bb6a7c5

Zavisi od tvog napajanja na koliko bi stabilno drzao,ali ti ne preporucujem neki sad ekstermni overklok posto nije za to,mozes na primer da ga kloknes na 2.5ghz,ja ne bih isao dalje sa ovim kulerom preporucujem ti OcZ VENDETTU 2 koja je oko 20 evra polovna i spada u najbolje vazdusne kulere. +:ZA Skin

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan