logo
djole

Thermaltake CL-P0539 LGA1366/775/AM2/AM2+/AM3

26.02.2010. @ 17:18   #Komentar #Hladnjak #Thermaltake

jel ima neko ovaj kuler?i kako se pokazao u praksi?

3 komentara

RopeX
03.07.2010. @ 07:15 #b48efda5

ova kuler ima heatsinkove, jel?

Dark Lone
28.01.2011. @ 17:07 #da5be82d

Ima po 4 sa obe strane +:Da RopeX

djole
08.03.2011. @ 15:59 #f96b3319

da li je neko probao ovaj kuler na AM3 na AMD Phenom II x6, ukoliko jeste kako se ponasa??? bio sam u radnji gde ima da se kupi ali na pakovanju kulera nije deklarisan za AMD sa 6 jezgara, ima sa 4 ali za ovaj nema! moj procesor je 1090t molim vas pomozite mi dal da kupujem ili ne.....

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan