logo
Emkill85

Thermaltake ISGC-200 CL-P0538 LGA1156/775/AM2/AM2+/AM3

03.07.2011. @ 16:41   #Komentar #Hladnjak #Thermaltake

баш ми треба опис овог kulera.Ako neko zna nesto o ovome kuleru neka napise.Kao naprimer 1.Tezina 2.Velicina 3.Dal dobro ladi mada po RPM ja mislim da je super.Hvala unapred XD -:sigurno nema

3 komentara

NenadM.
08.07.2011. @ 02:26 #ca00845e

@Emkill85 ---> sve potrebne informacije imaš na njihovom sajtu : hxxp://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx?C=1151&ID=1865 ("xx" zameni sa "tt")

Jovan
10.03.2013. @ 23:03 #de04f725

Ova visina kulera mi odgovara posto mi je sirina kucista 18,19 cm. Jel ima neko iskustva sa ovim kako bi hladio fx 6300 klokovan na 4.5? +:pitanje

Nedelja
31.08.2013. @ 17:37 #256b76c4

Uzecu ga za dva meseca pa javljam utiske :) +:Izgled!!!! Proizvodjac... -:Nema mane!!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan