imam ovo napajanje na SLI masini, i masina se gasi svaka 3-4 dana...radi besprekorno!!!
1. Ne cuje se!, ni malo 2. Zadnji put sam upalio PC 02.03.2008, sada je 04.05.2008, te zakljucite sami koliko je puzdano (svetla po kuci mi rade kao stroboskopi a ovo napajanje se neda) 3. Mashina sa C2Q i 9600GT, kao i P5K sa 2xHDD, DVD-RW, 5xFAN i to sa variacijom napona od 0.2% 4. Ne greje se 5. Jako povoljna cena 6. Kablovi su zasticeni i lepo organizovani, konektori kvalitetni i lepo odradjeni (nema viska plastike i nepravilnosti) +:Neverovatno stabilno i kvalitetno
moze li ovo napajanje da tera 1hdd 160gb sata 2, 5000+ x2 64 2.66, ddr2 800, 1 dvd, i hd 4890 gddr5 toxic edition?
Može
prva liga 3 puta sam ga preopterecivao i nista mu ne fali i dalje radi ekstra +:ekstra cudo
da li ima 2 šestopinska kabla posto mi treba novo napajnje posto moje staro napajanje nema 2 sestopinska kabla pa tako da nemogu da stavim ati radeon 5850 koju sam juce kupio
Proveri na netu, ovo napajanje ima sigurno CHIEFTEC GPS-550AB-A.
Nije kao chief GPS. Ovo je proizveo CWT što je veoma dobro, ali prilično je slabo za oznaku 500w - ima 29A na 12V. Ostala napajanja od 500w obično imaju 5 - 6A više.