logo
VlAd@

Thermaltake Urban S71 VP500M1W2N

23.08.2013. @ 23:24   #Komentar #Kućište #Thermaltake

Da li neko ima iskustva sa ovim kucistem?

3 komentara

postar
02.05.2014. @ 16:23 #7514cad3

Da li staje cm212 evo?

Slobodan97
17.08.2014. @ 17:54 #30b57082

Reci su suvisne .... Po mom misljenju, najelegantnije i najorganizovanije kuciste ubedljivo na nasem trzistu. @Postar Staje bez problema CM 212 EVO. Ja imam taj kuler i staje bez problema, ima i velikog viska cak ... Heheh ... Nema sta, kuciste je vrh! Preporuka.

Redakcija
27.04.2016. @ 22:45 #d2035725

Veliko prostrano kuciste lepo izgleda malo tanji lim ali nista strasno.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan