Da li neko ima iskustva sa ovim kucistem?
Da li staje cm212 evo?
Reci su suvisne .... Po mom misljenju, najelegantnije i najorganizovanije kuciste ubedljivo na nasem trzistu. @Postar Staje bez problema CM 212 EVO. Ja imam taj kuler i staje bez problema, ima i velikog viska cak ... Heheh ... Nema sta, kuciste je vrh! Preporuka.
Veliko prostrano kuciste lepo izgleda malo tanji lim ali nista strasno.