logo
Nemanja

Thermaltake Venus 12 LGA754/939/940

10.12.2007. @ 01:22   #Komentar #Hladnjak #Thermaltake

Odlican kuler, imam ga vec 3 godine i nema sta nije preziveo, klokovanje procesora i tone prasine, jedine mane su mu velika buka u fulu(navikne se covek posle odredjenog vremena) i nedostatak zastitne mrezice preko ventilatora, vrlo je jak i ima tendenciju da rucka prstice(ako se kojim nesrecnim slucajem nadju u blizini...)

1 komentar

eee
24.10.2009. @ 11:28 #d675a083

strasna masina ,u full-u nije bas tih al je zato efikasan strasno ...mada retko kad ce i preci 3000rpm ,mozda leti kad je napolju 40stepeni +:odlican kuler ,hladi ko nezdrav -:na 5500rpm moram kuciste da drzim jednom nogom da ne poleti :)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan