logo
Redakcija

Tim Cook potvrdio da iOS ima mnogo nepotrebnih aplikacija

16.09.2015. @ 09:00   #Novost #Apple #Operativni sistemi

Apple je priznao da postoji veliki broj ugrađenih aplikacija koje korisnicima uređaja ove kompanije nisu potrebne, mada je uklanjanje takvih aplikacija kompleksnije nego što se čini, jer one mogu biti povezane sa nekim drugim funkcijama, navodi Tim Cook.

Kompanija radi na tome da pomogne u brisanju nepotrebnih opcija iz iOS, ali za sada nije poznato kada se rešenje ovog problema može očekivati.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan