logo
Nikola

Titan TTC-NK15TB/SC Vanessa-S

27.04.2006. @ 16:40   #Komentar #Hladnjak #Titan

Veoma dobar kuler uz relativno nisku cenu. Vodite racuna prilikom montaze i pridrzavajte se preciznog uputstva. Overklokovan Venice 3000+@2.53GHz u idle modu sa minimumom broja obrtaja drzi na 34 stepena. U istoj situaciji pod opterecenjem ide do 44 sto je odlicno

7 komentara

Petar
10.05.2007. @ 09:41 #da20a84a

Ako ga drzite ispod 75% opterecenja nece se ni cuti. Preporuka +:Odlicno hladi uz zanemarljivu buku -:Morate da se skida ploca za montazu

CROATIANWARRIOR
28.06.2008. @ 17:28 #59516d62

Sve u svemu odličan i vrlo povoljan hladnjak za procesor. +:Tih u radu, odlične performanse, regulator brzine -:Teža montaža

x
14.01.2010. @ 15:58 #b571e8b6

Moze li da se namontira na socket S478?

zile
13.02.2010. @ 22:22 #fa210d1f

Da li moze na AM2 ?

Mitar
15.02.2010. @ 14:20 #38600936

Može.

NekoIzMase
22.06.2011. @ 11:49 #5fd04d7f

Hladi phenom II x6 1055 idle 22-24, Load 40-45 (igre po par sati) Prime full load 55, Necujan ispod 90% Rucno regulisete brzinu i buku po potrebi Ne razumem kako je komplikovana montaza i zbog cega mora ploca da se skida?! Svaka preporuka! +:Jeftino efikasno odlicno

gile
24.06.2013. @ 10:42 #72d95b74

moze li na slot1?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan