Čoveče ne može ni da se formatizuje. Spor je kao najsporiji puž. Pola fahjlova ne otvara a kad sam hteo ponovo da ga formatizujem ceo dan stoji kao mtrvo puvalo na kompu i ne reaguje. Ja imam transcendov i radi kao švajcarac -:Koje sranje