logo
boban

Toshiba 500GB 32MB 7k SATA300 DT01ACA050

21.11.2012. @ 05:13   #Komentar #Hard disk #Toshiba

Kako se pokazao ovakav HD ? hvala

11 komentara

Goran
09.02.2013. @ 14:29 #7dea62c1

Odličan disk tih hladan brz u pitanju je Hitachi moja preporuka za ovaj disk +:Odličan

Dusan
30.07.2013. @ 10:35 #e232a290

iako mi je hard nov, vec ma 16 bad sektora ili su vise jer su se verovatno prosirili. Nekad hoce da trokira pali se gasi a nekad nece ni da podigne sistem iz prve... ne znam da li se je samo meni pogodio los ili su svi takvi, ali ja sa njim imam ozbiljan problem. +:lici na hard disk -:bad sektori

Goran
07.12.2013. @ 18:10 #e826cc63

Ja ih koristim na video nadzoru nisam primetio nikakvih problema ugradio sam nekoliko komada jedan radi već godinu dana znači uključen je prošle godine u ovo vreme i nije se gasio čak ni kad nestane struja ima ups :) pre neki dan sam ga kontrolisao nema ni jedan bad sektor sentinel i mhdd kill disk za čišćenje i sve je prošao ok.Vraćen u dvr i radi ko singerica bez ikakvih problema e sad možda se negde pojavi neki komad da zeza ko će to više znati.I seagate je nekad bio zmaj a sad je gomila smeća nijedan disk nemože da pređe 100 dana bez bad sektora raspadaju se ,a o wd green i da ne pričam suviše bi bilo :) :) +:Tih hladan -:za sada nema

miša
22.03.2014. @ 22:09 #0b3f3683

Ovo je Sata 600 ili Sata III

King
26.04.2014. @ 02:04 #6e18ab8d

Danas sam ga kupio videcemo kako ce da radi...

razocaran
06.07.2014. @ 16:39 #6728e418

Kupio ga pre tri meseca i danas sam primetio 1 bad sector,nadam se da se nece prosiriti. Imao sa sam maxtora koji je rdaio 5 godina bez i jednog bad sectora,i jos uvek radi,zamenio sam ga samo zbog kapaciteta. -:bad sectori

Jovan
11.09.2014. @ 07:48 #141087b5

Perfektan dis,hladan,tih,brz.To je disk iz Hitachi fabrike u Kini i prodaje se pod istim imenom i oznakom Toshiba/Hitachi DT01ACA050. +:tih,hladan,

Mile
01.10.2014. @ 11:24 #5a859082

posle poplava na Tajlandu,mislim da su bile 2011.godine uništena su kompletna postrojenja dva najveća proizvođača hard diskova Western Digital i Seagate.Posle toga hard diskovi su poskupeli 100%,ali kvalitet nije više na onom nivou,svi fušare,a najviše ove dve kompanije.Tako da sam uzeo ovaj Toshiba zbog cene,a hard ko hard,otkud znam kad će da rikne,tu je garancija 2 godine za sve...

Aleksandar
15.10.2014. @ 15:04 #903d6eed

Problem sa stekanjem glave. +:Bio dobar dok je radio. -:Poslije 1 god pocela da stega glava.

Makii01
26.01.2015. @ 23:44 #79d72a0a

Marka za Seagate i WD bar po meni.Hard je dosta stabilan obzirom da ne gasim kompjuter,sto se tice brzine tu je na 1. mestu,hladan je i sto je najvaznije gotovo je necujan.Mene odlicno sluzi i do sada nije pokazao ni jedan bad sector.U svojoj klasi moze se reci da je medju najboljima obzirom na cenu.Kupovinom ovog hard diska za male pare dobijate odnos CENA/KVALITET. +:SataIII,brz,tih,stabilan,hladan -:Za sada nista

rajko
23.02.2015. @ 10:45 #3a68c8a7

Ma ovo je neverovatan disk. Brz a hladan kao zmija. Ovi što imaju problema verovatno koriste loša napajanja pa kad potegne grafička i disk i procesor i sto čuda onda problemi. Otvorite se, kupite pristojna napajanja pa onda pričajte... +:apsolutno sve

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan