Polomio sam ga pre 3 godine kada su crkli kondenzatori posle nedelju dana od kupovine na letnjih 30C u sobi.Kupio Zyxel i miran sa njim do sada,ali zyxel je komplikovan za podesavanje.Ovaj uredjaj samo izgleda robusno na slici u stvarnosti je kvalitet izrade i komponenti katastrofalno los! +:jednostavno podesavanje -:sve ostalo
Radi preko dve godine bez ikakvih problema. Sa vremena na vreme se zaglupi konekcija (ne vise od jednom nedeljno) i nakon restarta sve proradi mada je pitanje da li se to desava zbog uredjaja ili adsl signala. +:Izdrzljiv, ne baguje, velika mogucnost lakog podesavanja -:nista posebno