logo
Nenad

TP-Link TL-WR340GD 10/100 4xports, 1xWAN

31.05.2010. @ 13:15   #Komentar #Ruter #TP-Link

Imam ovaj uredjaj nesto vise od godinu dana. Jednostavno nema zamerki iako spada u najjeftinije. Povezan je sa modemom kablovske i omogucava mi mrezu u stanu od 60 m2. P.S. Brat u zgradi prepoznaje mrezu, doduse sa jednom crtom signala ali je rec o udaljenosti od nekih 400 m

37 komentara

Sekai
24.08.2010. @ 06:37 #d90d90f3

Kupio sam ovaj uredjaj pre par meseci i nisam uspeo da ga nateram da radi. Zvao sam cak i nekoliko servisera od kojih niko nije nista uspeo. Juce sam ga rastavio i bacio sve osim antene. Inace izrada izgleda dosta jeftino. Bacanje para po mom misljenju. Bolje je kupiti Belkin ili D-Link.

Kandza
25.08.2010. @ 14:13 #623b3e64

Odlican uredjaj, radi bez problema vec godinu dana sa 4 racunara umrezena wireless-om. +:Male pare -:Jeftina plastika.

dk
30.08.2010. @ 12:25 #e2ece907

Posle godinu dana koriscenja ovog uredjaja ja sam zadovoljan. Prosto je neunistiv. Slucajno sam prosuo po njemu sok i verovali vi ili ne i dalje radi. Sto se tice konfigurisanja nije nikakav problem. Kod mene je povezan na adsl modem i sve radi kako treba. Za ovaj novac daje vise nego sto treba. +:Jeftin i neunistiv

Aleksandar
31.08.2010. @ 13:56 #793ed98e

koristim ovaj ruter vise godina i nikada se nije desilo da se pregreje pa da blokira sto se desavalo sa belkinom i d-linkom nekoliko miliona puta, sve u svemu sam zadovoljan, a sto se plastike tice nije ni ona losa, ipak to nije mobilni telefon nego uredja koji stoji ispod tv-a...i uglavnom se ne vidi. a za ove sto im ne valja uredjaj od 30e oni neka rade vise pa neka zarade za bolje....a ne da mi kukaju ovde sto nemaju para +:lak za koriscenje, jeftin, dobar signal -:nisam nasao ni jednu manu

darko
13.09.2010. @ 14:36 #9a755b1f

Da li radi na sbb netu?

ToP LinK
14.10.2010. @ 19:20 #209ca5c9

Znam pošto sam ja na SBB-u i ruter mi uvek radi (a SBB već ređe). Ja sam prvobitno kupio TE'n'DA 541WR+ ili tako nekako koji je radio super kod svih koji su na ADSL-u ali kod mene na kablu NIKAKO, menjao sam se za ovaj na obostrano zadovoljstvo! Ima signal kroz 5 zidova! (ok, dobro radio talsščići idu kroz prozor i tako to...) + Jako jednostavan za setup. +:Na kablovskom radi bez problema, jaka antena -:Na ADSL se mooožee podesiti ali i dalje to nije to

ToP LinK
14.10.2010. @ 19:37 #2172c30e

Ispravak: TENDA W541R tačnije, ali nema veze ni nema ga više u prodaji. Kažu. I inače više volim venecijanere nego tende :)

oPeT
14.10.2010. @ 19:47 #623261fd

e da je bar SBB tako pouzdan i da radi onako kako ga plaćam. Nego, vratimo se ruteru, ako bih baš jako tražio možda bih i našao koju zamerku na pokušaj dizajna ili rasporeda lampica, no međutim jedina bitna stvar je da RADI i da se za skoro godinu dana blokirao jedan jedini put

igi
05.11.2010. @ 14:19 #de6b699f

Sjajan uredjaj za malo para.ispunjava funkciju za koju je namenjen bez ikakvih problema.radi na kablovskom netu.Jednostavan za instalaciju,siguran u korscenju.ko trazi dlaku u jajetu verovatno je u problemu sa samim sobom.Preporuka. +:odlican,

flafibani
05.11.2010. @ 23:44 #849d5da2

Da li ovaj uredjaj moze da se podesi da radi kao prijemnik bezicne internet mreze, a zatim ga spojiti uz pomoc kabla sa compom i koristiti i uzivati u internetu. Ako moze da radi kako se to podesava?

Bojan
13.11.2010. @ 21:08 #09422f54

Potrebna mi je pomoc oko konfigurisanja ovog rutera, posto mi veza puca konstantno na svakih 4-5 minuta.

Boris
15.12.2010. @ 23:23 #15471c9e

Imam ga oko mesec dana i prezadovoljan sam (nije bilo problema). Dizajn i kvalitet plastike je nebitan, ovo je ipak uredjaj koji je negde u nekom cosku gde ga niko ne vidi i nikome ne smeta. WLAN signal je stabilan. Jeftin, jednostavan i pouzdan uredjaj. +:Jeftin, a radi

zika
20.12.2010. @ 11:01 #7740fb66

kako resiti ?????? -:problem WAN

dare
30.12.2010. @ 17:18 #3d5eaeec

Probao sam i sa Win XP i sa Win 7 OS ali WLAN veza izmedju rutera i kompa svakodnevno vise puta puca.Ulaz dobija od kablovskog modema SCIENTIFIC ATLANTA. Svakodnevno sam morao nekoliko puta da ga resetujem njega ( resetovanje vadjenjem strujnog kabla na par minuta ) a ponekad bih morao prvo da resetujem kablovki modem pa onda njega. Sada mi je to vec dosadilo to da radim i vise ga i nekoristim i ako od nikoga ovde nedobijem neki pametan predlog sta da uradim da bih resio ovaj problem prodacu ga samo da ga negledam vise. -:wlan cesto ispada iz konekcije

MilanceOlympia
12.01.2011. @ 12:51 #b55aeb7b

Ljudi, imam jedan problem.. Naime primetio sma vrlo slab signal, moguu da koristim wi fi samo u sobi gde je ruter... otvorio sma ga i video da se kablic od antenice pokidao jednostavno na mestu gde ulazi durektno u plasticni deo antene... kada izvucem ovaj deo kabla koji je ostao zalemljen za plocu imam malo jaci signal, ali opet to nije dovoljno za drugu sobu u stanu... jel moze neko da mi kaze da li ima neke pomoci za ovo, da li antena moze da se zameni ili nesto slicno, da nastavim zicu, ili nesto deseto? Hvala unapred....

ana
03.02.2011. @ 01:31 #db9a3b08

Koja je razlika izmedju ovog modela i TL-WR340G???

marko
09.02.2011. @ 23:19 #5aeb1458

treba mi pomoc dali ovaj modem moze na neobee internet????

Miroslav_NS
12.02.2011. @ 23:20 #0b75762b

Samo bih odgovorio Ani - razlika je u tome sto se na ovom modelu moze zameniti antena, a na TL-WR340G ne moze. Ako ti zatreba jaci signal s vremenom, ili tvoja porodica gradi kucu na 50ak metara od tvoje i zelis da i u njoj laptopom ides na ovaj net, mozda ti treba ovaj model - inace je gotovo sigurno da ce ti i TL-WR340G biti ok! :) Inace, uskoro planiram kupovinu laptopa, pa me zanima ovaj model i recimo da sam 99% prelomio da ga uzmem. Ako neko ima neki bas bolesno jak razlog da me odgovori (ili predlog za neki bolji model) neka govori sad ili cuti zauvek! :D +:Zanima me... -:Takodje me zanima...

Ikw
13.03.2011. @ 03:35 #5fbae321

Kako podesiti ovaj uređaj da radi na telekomovom Huawei 510??

dare
13.03.2011. @ 20:16 #b9bd6de8

Svakoga dana po nekoliko puta pucala WLAN konekcija i bilo je neophodno resetovati ruter. Sada kada sam ga prodao najzad sam se resio bede, i uzeo jedan Asusov WLAN ruter sa kojim nemam problema. -:previse cesto ispadanje iz WLAN konekcije

nesha
23.03.2011. @ 18:47 #eaf35bdf

Radi kao zmaj! Nikakvih zamerki! A shto se tiche onog ispadanja tj. problemom sa wlan-om, idite na tp link stajt i skinite najnoviji update za njega :) Garantujem da ce posle toga raditi extra jer sam imao dosta iskustva sa nekoliko (ovakva ista) rutera +:Extraaa jee

Nikola
09.04.2011. @ 03:37 #24b31238

Koristim ga vec 2 godine, rad savrsenoi bez ikakvih problem

dax
03.05.2011. @ 22:31 #f64025c0

odlican ruter, jednostavno podesavanje, veoma dobar gotovo idealan za sbb kablovski internet! +:dobar signal, jednostavno podesavanje... -:mozda jeftina plastika, ali za ovu cenu i nije neki minus?!

Kapetan
04.05.2011. @ 23:08 #1411c5f7

Toliko jeftin, jednostavan i kvalitetan. WLAN radi kao sat ( usb wlan adapter, laptop, android - sve radi profi), pokriva ceo stan od 60 kvadrata bez problema. Signal odličan instalacija jednostavna. Koristim ga u kombinaciji sa kablovskim modemom (AV COM operater) CISCO i radi savršeno. Sve pohvale i iskrena preporuka. +:Jeftin, pouzdan

Loglog1973
13.05.2011. @ 19:41 #c93b81db

Odlican za kucnu upotrebu, ja ga imam za SBB modem, se radi kao sat (stan 65 kvadrata, najdalje od rutera u stanu kroz nekoko zidova (betonskih) je signal 86 %). Sve pohvale!!! Probleme nisam imao nikad.

tp
18.05.2011. @ 12:41 #830d2681

Kada se pokrene easy setup sa instalacionog diska(dobijen uz uređaj) izbaci grešku da ne može da pronađe ruter! Da li je neko imao sličan problem? +:pitanje

milos
21.05.2011. @ 01:17 #8902e005

imam jedno pitanje , da li je ovo ruter ili adsl modem sa ruterom. planiram da ovu stvar povezem na adsl beote.net i povezem i komsiju. ili moram da se povezem na net preko njihovog modema, pa povezem TL-WR340GD na modem, pa onda da se komsija i ja prikacimo na TL-WR340GD +:?????da li je ovo ruter ili adsl modem sa ruterom -:?????da li je ovo ruter ili adsl modem sa ruterom

link
31.05.2011. @ 10:20 #574d039d

Laptop vidi mrežu(pun signal), pokušam da se konektujem, trazi da unesem password,unesem password i onda pise:acquiring network address... U čemu je problem? +:pitanje -:problem sa bezicnim povezivanjem laptopa na ovaj ruter

Miroslav
29.06.2011. @ 22:38 #1d8fd0a5

Interesuje me dali se antena sa ovog rutera moze skinuti i na njega postaviti grid antena preko 75omskog kabla? Preko neta sam pokusao da nadjem slike back panela i nisam uspeo naci fotku gde je ova antena skinuta. Ovaj ruter bi koristio za deljenje wireless signala na vise racunara. Hvala unapred.

EDI
15.08.2011. @ 14:24 #ba154047

Kako da povezem acces point TP LINK TL-WA 500G i TP LINK Routher TL-WR 340G?

pomagajte!!!!!!
22.10.2011. @ 10:10 #7b1056b6

ugasen mi je wan i stalno pise da je diskonectovan kad se udje u parametrima. lapica za wan stalno ugasena

Zeka2Bad
16.01.2012. @ 20:00 #dcc30303

Kupljen pre vishe od godinu dana. Radi od kad sam ga prvi put ukljuchio. Nikakvih problema nisam imao. Signal jak, nikad se nije prekinuo. Preporuka za kucnu upotrebu +:Stabilan rad, jak signal, 4xLAN...

Vladimir
30.01.2012. @ 23:33 #5d868c9c

Kupio pre vise od godinu dana, resetovao sam ga prosle nedelje, za 21eur koliko sam ga platio nisam ovoliko ocekivao. Napisao sam vam cim sam kupio da sam zadovoljan, sada sam prezadovoljan. Dobar model, za druge ne znam, slobodno "bacite" pare na ovo, nisu neke pare a sigurica je uredjaj, nema sanse da se zeznete. Koristim i desktop i notebook, sve besprekorno radi vise od godinu dana. +:Pouzdan

milan
08.09.2012. @ 23:36 #2e1b103f

jel valja konekcija , meni treba za lap top , kuca je u pitanju na donjem spratu je komp fiksni a gore bi koristio laptop na spratu iznad ! imam sbb od 10MB da li je ovaj model dobar za ovaj protok ???

goran
30.12.2012. @ 14:11 #cd97d2b0

imam blackberry bold 9700 i nemogu sa njim da idem na youtube preko ovog rutera pa bih vas molio da mi neko pomogne kako da podesim ruter da mogu ici sa blackberry na youtube ,jer ja idem sa drugim mobilnima na youtube a sa ovim nemogu pa mi kazite u cemu je problem,hvala unapred,molim za pomoc.. +:predobar

kine81
30.03.2013. @ 00:46 #cbd627b4

kupio pre dve godine,sticajem okolnosti prosuo casu vode preko njega radi,nikada mi ije napravio problem,doduse bile su napolju visoke temerature mislim da je voda isparila jako brzo iz njega,imao sam problem sa ip adresama,ali posle firmware update-a,radi bez problema!Za te pare mislim da nema boljeg na trzistu. +:Izuzetan -:Firmware

Marko
25.04.2013. @ 22:13 #be937f71

Imam ga 3 godine samo WR340G (bez zamenljive antene) i radi 24/7 bez i najmanjeg problema, najtoplije ga preporucujem, ovo je odlicna kupovina nece te se pokajati ;)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan