logo
dane

Transcend 4GB (2x2GB) 1066MHz DDR2 aXeRam

16.02.2010. @ 00:48   #Komentar #RAM memorija #Transcend

Zaljubio sam se u ovu memoriju al kad sam je kupio pravila mi je cudo po racunaru-kad smo je testirali shvatili smo da nevalja!Reklamirao sam je i dobio drugi par al i drugi par nije valjao-tako da sam izgubio par meseci zbog reklamiranja i sad sam uzeo kinston i sve radi kako treba-hocu reci da ova memorija izgleda lepo ali nevredi ni 5 dinara!!!!!!!!!!!!!!!Dva para vec zaredom nevaljaju a i cuo sam da nisam jedini koji je prosao ovako sa ovim memorijama-mnogi se zale-vecinu sto su ih kupili se kao i ja zalu da su sranje nevidjeno!!!!!!!!!! +:nevalja -:nikad vise

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan