logo
Mamlaz

Transcend 4GB (2x2GB) 2000+ DDR3 aXeRam TX2000KLU-4GK

27.02.2013. @ 19:15   #Komentar #RAM memorija #Transcend

Jel bi ok radilo da uzmem 2x ovu memoriju..tj 4 plocice?

1 komentar

vikilab
05.03.2013. @ 21:03 #b84a72db

Da li je neko probao na nForce790i Ultra cipsetu? +:Dobra cena -:nepoznata kompatibilnost sa starijim Asus pločama

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan