logo
Vladimir

Transcend 8GB (2x4GB) 2000+ DDR3 aXeRam TX2000KLN-8GK

30.05.2011. @ 08:33   #Komentar #RAM memorija #Transcend

preporuka +:velika i brza.stabilna temperatura i pri 2000 MHz i bez hladnjaka. -:ako imate veliki cpu kuler morate da skinete hladnjak sa memorije

10 komentara

N_E_R_O_N
05.07.2011. @ 18:45 #398395b9

Moze li se montirati neki veci cpu kuler poput Prolimatech Megahalems ako su popunjena sva cetiri memorijska modula?

Ja
12.07.2011. @ 13:17 #1fbb314a

Odlicna memorija.Odlican overclock.:-) NERON Metar u ruke i meri..:-) +:Kvalitet,podrzane brzine -:za sad nema

N_E_R_O_N
13.07.2011. @ 22:03 #c09b9818

Da bih se ja uhvatio metra moras i ti prijatelju :) Ako posedujes ovu memoriju, molim te izmeri od ploce do vrha memorije cisto da imam u vidu kad budem sklapao masinu da li ce moci da se ubudzi ispod ventova i kulera... Hvala...

Ja
13.10.2011. @ 16:03 #f898aa21

Za NERON-a 45 je visina. Mada si verovatno vec sam nasao mere do sad.:D +:I dalje veoma dobra :D -:I dalje nema

hm
22.10.2011. @ 00:49 #2c5892ff

Jel koristi ovo neko sa sandy bridge? +:dobra na oko

hm
01.11.2011. @ 16:12 #b3558c4f

5.4cm sa sve hladnjacima visina,uklapa se u milimetar kod mene.Radi na 1866MHz (9-10-9-24-cr1)1.575v sa intelom 2600k bez problema.Sve u svemu odlicna memorija,samo su preterali sa malo vecim hladnjacima za kojima realno nema potrebe...sem sto su lepi :)) +:Hladna i dobra -:mogli su i manji hladnjaci :)

Igor
02.12.2011. @ 16:31 #54af623f

Dali je moguce ove dve plocice odvojiti na dva razlicita kompa? Ortak i ja bi apgrejdovali sisteme pa nam je puno 8gb rama.. Svakom po 4 bi leglo samo tako.. Zanima me dali ovo moze raditi nezavisno? Znaci jedna plocica sama za sebe a da pritom moze sa finim podesavanjima da se nasteluje bar na nekih 1900mhz?

deze
27.12.2011. @ 19:14 #3437fff1

naravno da moze. kad imas dve onda rade u dual chanel, a sa jednom singl ch

rale
23.07.2012. @ 18:16 #b2e39128

jel moze ovo u triplle chanelu da radi ako kupim tri modula

Yo
29.08.2012. @ 17:19 #778d9199

Jel neko uspeo da je klokuje iznad 2000Mhz, i kakvi su rezultati?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan